sypialnialoris

5 najlepszych masażerów łechtaczki

Wibratory lub masażery przeznaczone do łechtaczki nie są dziś niczym dziwnym czy niespotykanym. Jak wytypować najlepszy wariant, gdy mamy tak olbrzymi wybór? Erotyczne gadżety mają współcześnie przeróżne kształty, kolory oraz rozmiary. Różnią się także funkcjami – mogą mieć ich tyle, że zaskoczą swoją właścicielkę bądź właściciela. Czym wyróżniają się najlepsze modele? Co sprawia, że klienci sklepów erotycznych sięgają właśnie po nie?

Sprawdzone masażery łechtaczki

Przeglądając kobiece fora internetowe, można natknąć się na przeróżne opinie oraz rekomendacje. Użytkowniczki doradzają sobie zarówno tradycyjne wibratory, jak i zaawansowane masażery łechtaczki. Te drugie mogą mieć zupełnie inne funkcje niż klasyczne wibracje. Ich zadanie polega na stymulowaniu łechtaczki, co dostarcza niesamowitych doznań. Tego typu zabawka znakomicie sprawdza się przy samodzielnej nauce reakcji organizmu. Korzystająca z niej kobieta może później wprowadzić gadżet do łóżka, aby wspólnie z partnerem uatrakcyjniać igraszki.

Akcesoria dedykowane łechtaczce mogą mieć rozmaite kształty. Zazwyczaj cechują się niedużymi rozmiarami – mogą mieścić się w dłoni albo być nieco większe. Dla początkujących idealnym rozwiązaniem będą klasyczne wibrujące jajeczka z kilkoma trybami wibracji oraz kilkoma prędkościami. Inne opcje, które warto polecić, to tzw. bullety (wibratory pociskowe, kulkowe), serduszka oraz urządzenia bezdotykowe. Opierają się na technologii ssania albo fal sonicznych. Niektóre wyposażono w opcję ruchu imitującego lizanie.

Wibratory dla wymagających

Trzeci wariant wibratora, cieszący się niesłabnącym powodzeniem wśród kobiet, to tzw. króliczki. Gadżety z tej kategorii posiadają specjalną wypustkę, dzięki której można jednocześnie stymulować łechtaczkę. Owa wypustka ma różny kształt – może posiadać charakterystyczne „uszka” czy łagodnie lub mocniej zaokrągloną końcówkę.

Delikatne, ale zmysłowe wibrujące jajeczka, drgające masażery lub króliczki pobudzające dwie strefy to akcesoria chętnie wybierane przez panie spragnione nowych wrażeń. Kolejny typ, który nieustannie wzbudza ich zainteresowanie, to klasyczne wibratory. Pomimo stale zwiększającej się oferty sex-shopy nie narzekają na ich sprzedaż. Kobiety lubią sięgać po wibratory, tym bardziej że można je wykorzystywać nie tylko do penetracji. Znakomicie sprawdzają się w charakterze masażerów łechtaczki, zwłaszcza gdy mają różne stopnie intensywności wibrowania.

Gdzie kupić najlepszy wibrator?

Ostatni, często wybierany rodzaj masażera, to model nakładany na palec. Może mieć kształt falliczny albo bardziej fantazyjny – np. przypominać delfina. Mimo iż zwykle bywa niewielki, potrafi dostarczyć mnóstwo przyjemności. Wiele kobiet decyduje się na taką wersję gadżetu, przedkładając ją nad standardowe wibratory Sex shop, który chce przyciągnąć do siebie nowe klientki, powinien mieć w ofercie przynajmniej kilka takich akcesoriów. Doskonałym miejscem na zakupy miłosnych zabawek jest erotyczny butik Loris. Współpracuje z renomowanymi producentami, dzięki czemu klienci mają gwarancję, że otrzymają bezpieczne artykuły najwyższej jakości.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *