Jak sie przygotowac do masazu erotycznego

Jak się przygotować do masażu erotycznego?

Masaż erotyczny to wspaniałe, wyjątkowe przeżycie wiążące się z ogromną przyjemnością. Wymaga jednak pewnego przygotowania – i nie chodzi przy tym wyłącznie o kąpiel przed ułożeniem się na stole. Nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób powinno się podejść do masażu erotycznego. Jak się do niego przygotować, czego oczekiwać, a jakie zachowanie będzie źle widziane czy wręcz niedopuszczalne. W rzeczywistości nie trzeba wiele, aby czerpać z niego przyjemność, nie przeszkadzając jednocześnie w pracy masażystce.

Masaż erotyczny – pierwsza wizyta w salonie

Nie brakuje chętnych, którzy na tego rodzaju masaże umawiają się regularnie, z rozmaitych powodów. Być może brakuje im bliskości, lubią taki kontakt z drugim człowiekiem, a może chcą lepiej poznać możliwości swojego ciała oraz otworzyć się na nowe doznania. Ci, którzy pojawiają się w salonie masażu co jakiś czas, wiedzą już, co należy robić przed wizytą. A co z tymi, którzy dopiero planują odwiedziny w takim miejscu?

Jeżeli chodzi o pierwsze spotkanie z masażystką, tak naprawdę nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Najważniejsze, aby mieć dobre nastawienie. Przed przyjściem do salonu należy wziąć kąpiel. Oczywiście, można umyć się w samym salonie, a nierzadko obiekt oferujący masaż dla panów zaprasza na taką usługę wspólnie ze specjalistką. Niemniej wtedy może być to raczej szybkie opłukanie ciała. Lepiej nie spryskiwać się perfumami, a przynajmniej nie używać ich zbyt dużo. Zapach wody perfumowanej czy toaletowej może łączyć się z nutą olejków nakładanych na skórę, co stworzy nie do końca miłą dla nosa kompozycję.

Czego nie należy robić?

Podstawowa zasada, której należy się trzymać, to otwartość, ale bynajmniej nie nagabywanie masażystki. To pracownica salonu specjalizującego się w masażu, a nie osoba świadcząca usługi seksualne. Podobnie jak sam klient, powinna czuć się swobodnie oraz w pełni bezpiecznie w trakcie wykonywania procedury. Nie wolno jej dotykać, nawet jeśli będzie się pobudzonym.

Kolejna niepisana reguła, którą warto wziąć pod uwagę, to nieudzielanie rad masażystce. Masowany powinien mieć świadomość, że zna się ona na swojej pracy i wie, co robić, więc nie potrzebuje pouczania. Jedyne, o czym można (i należy) ją poinformować, to o strefach obolałych, przeciążonych etc. Będzie wtedy mogła zająć się nimi inaczej lub postępować bardziej delikatnie, aby nie sprawić klientowi bólu.

Dobry salon masażu erotycznego

Salony masażu działają dziś w różnych miastach. Można je znaleźć w dużych aglomeracjach, a także w mniejszych miejscowościach. Jeśli ktoś chciałby odwiedzić renomowany salon masażu erotycznego Warszawa to miasto, w którym wyszuka go bez trudu. Przykładowo, godny polecenia punkt czeka na chętnych przy ul. Grzybowskiej. To Tantric Paradise, gdzie pracują wykwalifikowane masażystki posiadające odpowiednie certyfikaty. Salon zapewnia wysoką jakość usług, intymną atmosferę, jak również dyskrecję. Wiele osób powraca do niego na kolejne seanse – w pojedynkę albo w parze, z ukochaną czy ukochanym.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *