Jakie sukienki dla puszystych pan

Jakie sukienki dla puszystych pań?

Bardzo długo sukienki dla większych pań były kreacjami, które pozbawione były kształtu. Prezentowały się – mówiąc delikatnie – co najmniej średnio. Na szczęście dzisiaj kobiety, które noszą rozmiar większy niż 42 mogą o takich sukienkach zapomnieć. W sprzedaży nie brakuje perfekcyjnie skrojonych modeli w modnych kolorach, w których każda przedstawicielka płci pięknej będzie prezentowała się doskonale. Jakie sukienki są odpowiednie dla puszystych pań? Na co zwracać uwagę podczas wyboru?

Co ma największe znaczenie w przypadku sukienek plus size?

Wiele pań zapomina, że sukienki dla puszystych muszą charakteryzować się odpowiednim fasonem. Rozmiar jest sprawą drugorzędną. Panie noszące rozmiar większy niż 42 powinny raz na zawsze zapomnieć o strojach, które są bardzo obszerne i szerokie. Zakrywają one sylwetkę, optycznie dodając jeszcze kilogramów. W takich ubraniach panie plus size nigdy nie będą wyglądały dobrze. Ważne jest, aby tak dobrać fason sukienki, aby ukrywała ona wady figury, a jednocześnie podkreślała jej atuty. To klucz do naprawdę udanego wyglądu.

Jak dopasować sukienkę do figury?

Modne duże rozmiary są dzisiaj dostępne bez żadnego problemu, jeśli chodzi o sukienki dla puszystych. Warto jednak pamiętać, że posiadaczki różnej figury powinny wybierać różne kroje sukienek. Figura typu jabłko charakteryzuje się zgrabnymi nogami i okrągłym brzuszkiem. Warto więc stawiać na sukienki, które będą kończyły się przed kolanem. Dobrym wyborem są modele odcinane pod biustem, które skutecznie ukryją zbyt mocno wystający brzuch. Z kolei figura typu gruszka to wąska góra i szerokie biodra. W wypadku najlepsze sukienki dla puszystych to te, które mają wyraźnie zaznaczoną talię. To sposób na to, aby dodać sobie kobiecości, a jednocześnie zamaskować zbyt szerokie biodra. W przypadku figury typu gruszka bardzo dobrze sprawdzają się modele, które mają wiązanie przy szyi, a także te z dużymi, wręcz bufiastymi rękawami. Obecnie wybór sukienek w większym rozmiarze jest tak duży, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *