hemp 5675705 1280 1

Najmocniejsze odmiany od Fast Buds

Szybki wzrost, niesamowita moc i wyjątkowy, konopny potencjał. Tak w skrócie można zdefiniować odmiany konopi indyjskich od Fast Buds. To producent nasion marihuany, który nie od dziś cieszy się w branży konopnej dużym uznaniem, renomą i zaufaniem. Warto mu się przyjrzeć bliżej i poznać najmocniejsze odmiany tej marki.

Krótka historia marki Fast Buds

Fast Buds to marka, która powstała w Kalifornii, czyli w kolebce najlepszych odmian marihuany. Założyła ją grupa pasjonatów, którzy postawili sobie za cel stworzenie odmian konopi o najlepszych właściwościach, zarówno pod względem smaku, jak i mocy.

Fast Buds postawił na hodowlę automatycznych odmian, co oznacza, że rośliny automatycznie przechodzą przez cykle wzrostu i kwitnienia, bez konieczności zmieniania oświetlenia.

Od samego początku firma Fast Buds zdobyła uznanie dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości. Ich rośliny są wyjątkowo odporne, a ich krótki czas od kiełkowania nasion marihuany do zbioru sprawia, że są idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych growerów.

Fast Buds ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród na międzynarodowych konkursach, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości odmian marihuany.

Jak Określić Moc Odmian Fast Buds?

Pierwszym czynnikiem decydującym o mocy odmian marihuany od FastBuds jest wysoki poziom THC. Producent oferuje odmiany z różnymi stężeniami THC, stawiając jednak na odmiany z dużą zawartością tego związku.

O mocy odmianFastBuds decyduje też wybór starannie wyselekcjonowanych genotypów, co pozwala uzyskać rośliny o bardzo spójnych cechach.

Genetyka odgrywa kluczową rolę w określeniu mocy i psychoaktywnych efektów odmian konopi. Przyjrzyjmy się zatem tym najmocniejszym propozycjom FastBuds.

Gorilla Glue Auto

Ta odmiana słynie z ogromnej zawartości THC, sięgającej nawet 26%. Daje intensywne efekty relaksacyjne i jest idealna dla tych, którzy poszukują potężnego uderzenia i naprawdę konkretnego haju.

Girl Scout Cookies Auto

Zawartość THC w tej odmianie wynosi ok. 22%, co zapewnia przyjemny efekt euforii oraz relaksu. Smak tej odmiany przypomina ciasteczka z dużą ilością przypraw.

Stardawg Auto

To odmiana, która charakteryzuje się swoistym balansem pomiędzy zawartością THC i CBD. Zapewnia ona silne efekty psychoaktywne, przy równoczesnym łagodzeniu stresu i napięcia.

Green Crack Auto

To odmiana z zawartością THC na poziomie 20% o długotrwałym i energetyzującymdziałaniu. Green Crack Auto wyróżnia się również bardzo kreatywnym działaniem.

Tangie’Matic Auto

To odmiana, którą śmiało można porównać do niesamowitego festiwalu cytrusowych aromatów i smaków. Zawiera ok. 20% THC i dostarcza przyjemnego oraz bardzo stymulującego działania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *