eksperymenty w sypialni centrum erotyki

Eksperymenty w łóżku – kiedy jest na nie czas?

Lubisz eksperymenty seksualne? Jak często się na nie decydujesz? Kiedy sobie na nie pozwalasz? Wykorzystujesz jakieś akcesoria? Wypytujemy Cię, ale zaraz sami damy Ci kilka wskazówek dotyczących eksperymentów w sypialni. Doradzimy, jak zorganizować ekscytujące igraszki oraz jak znaleźć na nie czas.

Dla kogo eksperymenty erotyczne?

Seks to normalna fizyczna potrzeba każdego dorosłego człowieka. Dobieramy się w pary między innymi według upodobań fizycznych i uprawiamy miłość dla przyjemności. Mimo wszystko nie zawsze jest kolorowo. Nawet najbardziej dobraną parę może dopaść nuda w łóżku, ale nie ma się czego wstydzić. 

Czasami codzienna rutyna zabija miłosną kreatywność. W takim momencie warto posiłkować się akcesoriami erotycznymi, które możesz zamówić online. Polecamy sklep erotyczny Centrum Erotyki, gdzie dyskretnie i z poziomu domowej kanapy zamówisz zabawki dla dorosłych. 

Gadżety to jeden ze sposobów na odkrycie uroków seksu na nowo. Innym pomysłem może być zmiana lokalizacji igraszek, co w wielu przypadkach dodaje pikanterii. 

Częstym problemem, który sprawia, że życie seksualne zamiera, jest codzienny stres, który odbiera ochotę na zbliżenia oraz oddala partnerów od siebie. A niekiedy życie seksualne cały czas funkcjonuje, jednak brakuje w nim jakiejś iskierki, pieprzu. W takich zastojach przydatne są eksperymenty łóżkowe angażujące oboje partnerów do zabawy w nowym stylu. Poszukajmy rozwiązań.

Pomysly jak zorganizowac nieszablonowe zabawy lozkowe

Pomysły, jak zorganizować nieszablonowe zabawy łóżkowe?

Jeśli Wasze życie seksualne obecnie nie istnieje, najpierw sprawdźcie źródła tej sytuacji. Może musicie zwolnić i więcej odpoczywać? Dopiero wtedy, gdy odsapniecie od ciągłego pędu, zacznijcie poszukiwanie alternatywnych seksualnych aktywności.

Wprowadzenie pikantnych zabaw do „martwego” łóżka nic nie da, może Was tylko zniechęcić na samym początku. Zacznijcie od czegoś innego. Może być kilka wyjść:

  • Nowy podział domowych obowiązków – być może jedno z Was ma zbyt dużo na głowie?
  • Wyjedźcie na weekend we dwoje lub chociaż pójdźcie na romantyczną randkę. Nie zaglądajcie wtedy do telefonu i nie myślcie o pracy.

A jeżeli Wasze libido ma się dobrze, ale czegoś Wam brakuje, przystępujemy do działania:

  • Przypomnijcie sobie swoje fantazje seksualne. Co Was kręci, a czego nie robicie? Może czas, by wprowadzić te aktywności w życie?
  • Krok drugi to podzielenie się z partnerem tymi fantazjami. One nie mogą chować się wyłącznie w jednej głowie! Uwolnijcie je!
  • Czasem wystarczy zabawić się na kuchennym blacie zamiast w sypialni. Sprawia to, że seks zyskuje nowe oblicze i możecie poczuć się jak za nastoletnich beztroskich czasów.
  • Eksperymenty przeniesiecie na wyższy poziom, korzystając z zabawek erotycznych. 

Eksperymenty nie muszą być codziennością. Możecie je wprowadzać od czasu do czasu. Ale nie planujcie dokładnych dat! To musi odbyć się spontanicznie! 

Jakie akcesoria do eksperymentów?

Zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą ekscytujące akcesoria, które mogą włączyć do wspólnych akrobacji miłosnych. Wszystko zależy od temperamentu i fantazji.

Zajrzyjcie do sex shopu, np. online i przejrzyjcie ofertę:

  • Możecie zacząć od jadalnych żelów intymnych, które zbliżą Was do siebie podczas figli. 
  • Równie dobrze możecie pójść klasyczną drogą i wybrać jakiś wibrator lub dildo do penetracji. Drugi penis wniesie wiele radości do Waszych zabaw
  • Często się zdarza, że życie seksualne odżywa, gdy partnerzy zaczynają bardziej dbać o siebie i swoją prezencję. Sprawdźcie erotyczne wdzianka dla kobiet i mężczyzn. Może coś Was zainspiruje! 

Masz już pomysł, jak wprowadzić eksperymenty w seksie do Waszego łóżka? 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *